نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بیماری وسواسیتب فکری

2231
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41107
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بیماری وسواسیتب فکری

با سلام و احترام؛حدوده9سال میشه ؛بر اثر یک اتفاق تصادف دچار ترس شده و بیماری وسواسی فکری ؛گرفته ام؛که یکی از ذهنیتهای منفی که مدام منو دچار وحشت واضصراب و ترس شدید میکنه؛اینه؛وقتی کسی رو سوار ماشین میکنم و بعد ازاینکه به مقصدش رساندم ترسم اینه که نکنه یارو رو بکشند یا به قتل برسانند ؛و همه‌ چیز رو به گردن من بیندایا دریک جایی خلوت با کسی همنشین بشم؛ترسم اینه که نکنه بعد از خداحافظی یارو رو بکشند یا به قتل برسانند و اتهام قتل به من بزنند و منو اعدام کنند وبگن که شماتنها کسی بودی که با او در ارتباط بودی؛و خلاصه هرازگاهی خواب میبینم که منو دارند اعدام میکنند ویاوقتی برای خرید به مغازه میروم ترسم اینه که نکنه یه چیزی گم باشه و به من اتهام دزدی بزنند ویاوارد مسجد میشم ترسم اینه که یه چیزی گم باشه و بازهم اتهام دزدی به من بزنند؛و یا وقتی رانندگی میکنم ذهنیت منفی که نکنه کسی رو زیر کردی خودت خبر نداری ؛ووقتی به فضایی مجازی میرم (چه تلگرام چه اینیستا )نکنه عکس کسی رو فرستادی خودت خبر نداری؛ ذهنیت منفی فورا به وجود می آید؛که شما رو به جرم اینکه عکس کسی رو فرستادی یا فوروارد کردی مجازاتت میکنند ؛در حالی که من به کاری که کرده ام اطمینان دارم ولی ذهنیت منفی میگه؛شما نکنه عکس دختری رو فرستادی و خیلی از مسائل دیگر رو نگفتم بماند لذا راهنمایی مفید و ارزنده جهت حال بنده مبذول فرمائید با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بیماری وسواسیتب فکری

سلام؛
    شما توي گذشتتون[ زمانهاي دور] بابت اشتباهي تنبيه شدين كه فكر ميكنين حقتون نبوده؟!
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

3. 2 کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم متاسفانه وسواس فکری شدید دارم که موجب حتی بی خوابیم شده بهتره با تلقین و فکر نکردن به این افکار و کمک از یک متخصص روان درمانی این مشکل کنترل کنید هیپنوتراپی و احتمالا طب سوزنی هم میتونه شمارو کمک کنه

5. 2 کاربران زیر از mt12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tavasol نمایش پست ها
    با سلام و احترام؛حدوده9سال میشه ؛بر اثر یک اتفاق تصادف دچار ترس شده و بیماری وسواسی فکری ؛گرفته ام؛که یکی از ذهنیتهای منفی که مدام منو دچار وحشت واضصراب و ترس شدید میکنه؛اینه؛وقتی کسی رو سوار ماشین میکنم و بعد ازاینکه به مقصدش رساندم ترسم اینه که نکنه یارو رو بکشند یا به قتل برسانند ؛و همه‌ چیز رو به گردن من بیندایا دریک جایی خلوت با کسی همنشین بشم؛ترسم اینه که نکنه بعد از خداحافظی یارو رو بکشند یا به قتل برسانند و اتهام قتل به من بزنند و منو اعدام کنند وبگن که شماتنها کسی بودی که با او در ارتباط بودی؛و خلاصه هرازگاهی خواب میبینم که منو دارند اعدام میکنند ویاوقتی برای خرید به مغازه میروم ترسم اینه که نکنه یه چیزی گم باشه و به من اتهام دزدی بزنند ویاوارد مسجد میشم ترسم اینه که یه چیزی گم باشه و بازهم اتهام دزدی به من بزنند؛و یا وقتی رانندگی میکنم ذهنیت منفی که نکنه کسی رو زیر کردی خودت خبر نداری ؛ووقتی به فضایی مجازی میرم (چه تلگرام چه اینیستا )نکنه عکس کسی رو فرستادی خودت خبر نداری؛ ذهنیت منفی فورا به وجود می آید؛که شما رو به جرم اینکه عکس کسی رو فرستادی یا فوروارد کردی مجازاتت میکنند ؛در حالی که من به کاری که کرده ام اطمینان دارم ولی ذهنیت منفی میگه؛شما نکنه عکس دختری رو فرستادی و خیلی از مسائل دیگر رو نگفتم بماند لذا راهنمایی مفید و ارزنده جهت حال بنده مبذول فرمائید با تشکر
    سلام
    ایا شما توی برهه ای از زندگیتون فیلمهای جنایی و پلیسی زیاد تماشا کردین؟

بدون اینکه بخوام بتون دلداری الکی بدم باید بگم تموم این چیزایی که شما بابتشون نگران هستین احتمال اتفاق افتادنشون یک از یه میلیون هم نیست

تو مراوده با ادمها فقط یه نکته رو درنظر بگیرین که حتما شما فرد متشخصی هستین و همیشه به این نکته توجه داشتین اونم اینکه حتی تو عصبانیت نباس با کسی خشونت فیزیکی اعمال کرد

همین یه نکته مدنظرتون باشه(که حتما هست) هیچوقت متهم به هیچ قتلی نخواهید شد
    خیالتون راحت راحت

درمورد عکس هم فقط یه نکته
    اونم اینکه عکس هیچکسیو بدون رضایتش تو گوشیتون سیو نداشته باشین(البته رضایت افراد عادی منظورمه نه سلبریتیها)
    همین و همین

اتفاقاتی که شما بابتشون نگران هستین خیلی خیلی دور از ذهن هستن و احتمال وقوعشون نزدیک به محاله
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

7. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)